Що танцюють на весіллі молоді?Танець складається з декількох простих фігур, які без особливих труднощів можуть опанувати всі бажаючі. Без сумніву, складніші рухи прикрашають танець. Але це тільки доповнення. Краще танцювати прості фігури, танцюючи чітко з музикою, ніж виконувати складні варіації, але не в ритмі. Саме завдяки ритмові ми одержуємо справжнє задоволення від танцю.Для того щоб добре танцювати, не досить знати рухи і мати почуття ритму. Потрібно, насамперед, упевнено триматися, уміло вести партнерку або легко слідувати за партнером, чітко виконувати кроки, елегантно тримати голову.Традиційно для першого танцю вибирають Вальс. Є невеликий вибір - Вальс, Віденський Вальс або Фігурний Вальс.

Ми рекомендуємо виконати весільний вальс - Віденський Вальс. З деякими власними доповненнями.Якщо ж Ви не бажаєте бути як усі, тоді - Танго.

Танго - екстравагантний жагучий танець. Досить важкий у виконанні (від 7 уроків на навчання і постановку) та вимагає певного вбрання для нареченої.Це необхідно знати:1. Вибір танцю, музики і часу проведення уроків залишається за Вами. Заняття з одною парою, на відміну від групових занять, забезпечують індивідуальний підхід у плані відтворення танцю, вибору елементів танцю, знімають психологічний бар'єр при навчанні.

2. Починати заняття танцями краще за 5-7 тижнів до весілля. Цим Ви позбавите себе від спішки та отримаєте від занять справжнє задоволення.

3. Бажано тренуватися не тільки на індивідуальних заняттях, але і вдома. Це додасть Вам впевненості, і Ви будете спокійно, легко та із задоволенням танцювати на весіллі.

4. Тренуйтеся вдома під інші мелодії і не слухайте занадто часто Вашу мелодію для весільного танцю. Важливо, щоб ця музика і під час весілля була для Вас особливою.

5. Перевірте довжину Вашої сукні, чи не буде партнер наступати Вам на низ сукні. Зверніть увагу, чи можете Ви легко піднімати в сукні руки.

6. Обов'язково хоча б кілька занять тренуйтеся у весільному взутті. Незручні туфлі і хиткий каблук можуть зіпсувати весь танець.

7. Постарайтеся протанцювати танець у сукні або спідниці схожій на Ваше весільне плаття. Можливо, Вам доведеться замінити деякі елементи танцю, якщо спідниця буде занадто вузькою, довгою або широкою.

8. Рекомендується перед весіллям детально ознайомитися з місцем проведення весілля для проби танцю в конкретному залі. Бажано там навіть станцювати. Це дасть можливість адаптуватися до незнайомої обстановки і трішки наблизити відчуття весільного свята, де під звуки чарівної мелодії чоловік і дружина будуть танцювати свій перший танець.

9. Подумайте про те, що буде відбуватися після Вашого танцю. Танець нареченої і батька? Можливо, Ваші батьки теж захочуть станцювати що-небудь особливе?

10. Пам'ятайте, що постановка танцю - це Ваша спільна робота. Будьте уважні і ніжні один з одним, адже головне у танці - це Ваші почуття!